11.6 C
Warszawa
środa, 28 października 2020

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2017

Koniecznie przeczytaj

Przyjazny deweloper 2020

Biznes Raport Gazety Finansowej 36/2020 Biznes Raport - PRZYJAZNY DEWELOPER 2020

Rynek faktoringu w Polsce

Biznes Raport Gazety Finansowej 36/2020 Biznes Raport - RYNEK FAKTORINGU W POLSCE

Certyfikacja dla firm

Biznes Raport Gazety Finansowej 36/2020 Biznes Raport - CERTYFIKACJA DLA FIRM

Rynek call center

Biznes Raport Gazety Finansowej 36/2020 Biznes Raport - RYNEK CALL CENTER

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń to cykliczne wydarzenie, realizowane z sukcesem od wielu lat, które skupia wszystkie osobistości i spółki reprezentujące polski sektor finansowy. Spotkanie Liderów to: XIII Banking Forum, IX Insurance Forum oraz VI Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń.

Podczas XIII edycji Banking Forum oraz IX edycji Insurance Forum, które odbędą się 12-13 kwietnia 2017 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie, rozmawiać będziemy o przyszłości ubezpieczeń komunikacyjnych i życiowych oraz kierunkach ich rozwoju. Poruszony zostanie temat nowych modeli operacyjnych – cyfryzacji i robotyzacji. Dodatkowo, nowa edycja skupi się wokół regulacji w dobie nowych technologii, finansach w dobie cyfryzacji, conduct risku, rozwoju płatności, adaptacji chmury w sektorze bankowym, bancassurance i nowych modelach biznesowych, perspektywach rozwoju branży leasingowej i faktoringowej oraz nowych pokoleniach – wyzwaniach dla branży, produktów, kanałów dystrybucji. – To spotkanie branży finansowej podczas którego możemy wymienić poglądy i opinie na bieżące tematy dotyczące bankowości i ubezpieczeń. Duża frekwencja świadczy o zainteresowaniu tą tematyką, nie tylko przedstawicieli branży finansowej, ponieważ możemy tutaj spotkać osoby z różnych środowisk i różnych firm. Takie wydarzenie jest konieczne i powinniśmy je kontynuować w przyszłości. – Andrzej Kopyrski, Wiceprezes Zarządu, Bank Pekao S.A.

Nad wartością merytoryczną najnowszej edycji czuwają Rady Programowe pod przewodnictwem  Mariusza Grendowicza (Banking Forum) oraz Artura Olecha (Insurance Forum).

Wśród członków Rady Programowej Banking Forum znajdują się: Zbigniew Jagiełło (Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego), Brunon Bartkiewicz (Prezes Zarządu ING Banku Śląskiego), Wojciech Sobieraj (Prezes Zarządu Alior Banku), Andrzej Kopyrski (Wiceprezes Zarządu Banku Pekao). Veit Stutz (Prezes Zarządu Allianz Polska).

Do członków Rady Programowej Insurance Forum należą m.in.: Franz Fuchs (Przewodniczący Rady Nadzorczej Vienna Insurance Group w Polsce), Adam Uszpolewicz (Prezes Zarządu Aviva), Andrzej Jarczyk (Prezes Zarządu Uniqa).

Zwieńczeniem XIII edycji Banking Forum oraz IX Insurance Forum będzie VI Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, która odbędzie się 12 kwietnia 2017 r. o godzinie 19:00 w Hotelu Sheraton w Warszawie. Podczas Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń niezależna Kapituła Konkursowa pod przewodnictwem pana Józefa Wancera nagrodzi osoby, które przyczyniły się do rozwoju sektora bankowego i ubezpieczeniowego, jak też najlepszych instytucji i najciekawszych rozwiązań minionego roku, w następujących kategoriach:

·         Najlepszy bank

·         Najciekawsza innowacja dla banku

·         Najbardziej innowacyjny bank

·         Najbardziej przyjazny bank

·         Najlepsza firma ubezpieczeniowa

·         Najciekawsza innowacja dla ubezpieczeń

·         Najbardziej przyjazny ubezpieczyciel

·         Najlepszy cyfrowy ubezpieczyciel

·         Wizjoner finansów

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.bankowosciubezpieczenia.pl.

Poprzedni artykułDlaczego mało zarabiamy
Następny artykułUstawa czy ustawka

Najnowsze

Aukcja rodowych tajemnic

Londyńskie Sotheby’s po latach przygotowań wystawiło na aukcji przedmioty należące niegdyś do najznakomitszych postaci europejskiej historii. Na początku stycznia zapanowało poruszenie na niszowym,...

Nowa era w rekrutacji

Wirtualna rozmowa, kontakt przez SMS czy stawianie kandydata w roli gracza komputerowego to nowe narzędzia rekrutacyjne firm. Publikowanie ogłoszeń, standardowa selekcja kandydatów i umawianie...

Jak zarządzać stresem

Już co piąty Polak codziennie doświadcza stresu w pracy, a prawie połowa – często lub bardzo często. Firmy notują ogromne straty przez niewydajnych pracowników. Jesteśmy liderem...

Finał Miss Egzotica International w Warszawie

12 lutego w Warszawie odbędzie się finał Miss Egzotica International. Projekt Miss Egzotica International jest skierowany do osób mieszkających w Polsce, które pochodzą z...